HABERLER

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK ORGANİK SİYAH MASKE

Organik ve Sağlıklı Ürünler sektörünün uluslararası planlanan tek sektörel uzmanlık fuarı olma özelliğini taşıyan EXPONATURA 2015’de 7 farklı ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı yer aldı.

Iva Natura; Anadolu’nun el değmemiş, muhteşem doğasında yetişen eşsiz güzellikteki doğal bitkilerden elde edilen, sertifikalı organik kozmetik ürünleri… Biz de Marka uzmanı Günay Güven ile röportaj yaptık.Türkiye’nin 27 şehrinden toplanan bitkiler ile yapılan tamamen doğal kozmetik ürünler; Van gölünün suyu ile cilt toniği, Tuz gölünün tuzu ile masaj kremi, Ağrı dağından toplanan meyan ile beyazlatıcı krem, yaban mersini ile leke kremi  doğadan evinize geliyor.

Organik siyah maskenin içinde ne var?

 

Bir yanda kan kırmızı yediverenleri bir yanda yağan karı ile kökleri milattan önceki yıllara dayanan Diyarbakır’ın verimli ovalarından elde edilen çobansüzgeci özleri ile hazırlanmıştır. Diyarbakır ilinden toplanan çobansüzgeci bitkisi Askorbic Acid, Vit C, Saponin yönünden zengindir. Derinlemesine temizlik ve beyazlık sağlar.

 

Kullanımı: Uygulanacak bölgeye yeteri miktarda ürünü alıp cildinizin yüzeyini kaplayın, 5 dk sonra bol su ile durulayınız. Haftada iki kere uygulayınız.