HİZMETLER

AR-GE ÇALIŞMALARI

Laber Kimya olarak 2005 yılından beri Laber Organik olarak da 2015 yılından beri Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-Ge çalışmaları yürütülmektedir. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda oluşturulan formülasyonlarla müşterilere hizmet sunulmaktadır. Bazı müşterilere  sadece ürün formülasyonu çalışırken, bazılarına bu formülasyonlarla fason üretimler yapılmaktadır. Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilere  sunumlar hazırlayıp, konu hakkında bilgilendirmeler yaparak müşteri memnuniyeti üst  düzeye  taşınmaktadır. Çalışılan formülasyonların tüm yasal süreçleri, üretim süreçleri, testleri detaylı olarak sunulmaktadır. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formları da müşterilere sunularak -MSDS- çalışılan formülasyonlarınun kimyasal kimliği oluşturulmaktadır.

Sektöre sunulan Ar-Ge çalışmaları dışında, tescilli markamız olan Laber ile, kozmetik ve oto bakım ürünleri alanında öncü olan ürünler pazara sunulmaktadır. Özellikle yenilikçi bakış açısı ürünlerimizin ortak özelliğini oluşturmaktadır.

Oto grubunda, ülkemizde bir 'ilk üretim' olan Laber Waterless Car Clean - Susuz Araç Temizleme ürünümüzle sektörde yeni bir iş alanı açılmasına olanak sağlanmıştır. Ayrıca ekolojik bir probleme dönüşen su kirliliği ve kontrolsüz su tüketimine çevreci bir duyarlılıkla önemli  katkıda bulunulmuştur.