ORGANİK YEŞİL ÇAYLI DUŞ JELİ

350 ML

SATIN AL

Günün tüm yorgunluğu bırakın suyla birlikte teninizden akıp gitsin. IVA NATURA Yeşil çaylı Duş Jeli suyla buluştuğunda sadece bedeninizi değil ruhunuzu da sarmalasın ve canlandırıcı özelliğiyle sizi yeni güne hazırlasın. Güne başlarken, gün biterken yahut gün ortasında duş keyfini IVA NATURA Yeşil çaylı Duş Jeli ile çıkarın.

 

 

 

AÇIKLAMA

 

Antioksidan etkili IVA NATURA Yeşil çaylı Duş Jeli, Anadolu coğrafyasının en yeşil noktalarından birisi olan Rize’den özenle toplanan yeşil çay bitkisinin özleriyle hazırlanır. Antioksidan yönünden zengin olan bu yapraklar gül suyu, mersin suyu, kekik suyu gibi doğal bileşenlerle harmanlanır ve duş keyfinize eşlik eder.

 

 IVA NATURA Yeşil çaylı Duş Jeli formülündeki canlandırıcı bileşenler sayesinde vücudunuzun yenilenmesine yardımcı olur.

 

Doğadan gelen bitki özleri içeren IVA NATURA Yeşil çaylı Duş Jeli teninizi doğanın aromasıyla kokulandırır.

 

Günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur.

 

Cildinizi arındırır ve tazeler.

 

Tahriş etmeyen doğal formülüyle günlük bakım rutininizin bir parçası olur.

 

IVA NATURA Yeşil Çaylı Duş Jeli formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

 

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Yeşil Çaylı Duş Jeli’ni vücudunuza masaj yaparak uygulayınız ve bol su ile durulayınız. İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. Günlük ve sık kullanım için uygundur.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, COCAMIDOPROPYL BETAINE, AMMONIUM LAURYL SULFATE , THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, DECYL GLUCOSIDE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, RUBUS FRUTICOSUS LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, GLYCERIN.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %73,70’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %96,55’i doğal içeriktir.

----------------

* Organic agriculture.

73,70% of the total content is organic content. 96,55% of the total content is natural content.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.