YAŞLANMA KARŞITI KREM 50 ML

SATIN AL

Ölmez çiçeğin, rengini güneşten alan sıcacık sarı tonu ile içindeki bileşenler güç birliği yaptı ve IVA NATURA Yaşlanma Karşıtı Kremin ruhunu oluşturdu. Akıp giden zamanın izlerini azaltmaya yardımcı olan ürün, antioksidan özellikli organik içeriğiyle cilde gençlik ve canlılık dokunuşu yapar. IVA NATURA Yaşlanma Karşıtı Kremle cildiniz de ruhunuz kadar genç kalır.

 

AÇIKLAMALAR

 

IVA NATURA Yaşlanma Karşıtı Krem içeriği, Aydın’ın zengin mineralli topraklarında yetişen ölmez çiçek özleriyle zenginleştirilmiştir. Kremin antioksidan özelliği düzenli kullanımda cildin canlı, taze ve diri gözükmesine yardımcı olur; yaşlılık izlerini minimize eder.

 

IVA NATURA Yaşlanma Karşıtı Krem ciltteki ince çizgilerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.

 

Cildin ışıltılı ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur.

 

Cilde nem kazandırır.

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Yaşlanma Karşıtı Kremi temiz cildinize bölgesel olarak emilinceye kadar masaj yaparak uygulayın. Sabah ve akşam birer kez kullanılması uygundur.

 

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE, HELICHRYSUM ARENARIUM FLOWER EXTRACT , BORAGO OFFICINALIS SEED OIL , HYALURONIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANS, STEARIC ACID ,SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, MELISSA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, TRITICUM VULGARE GERM EXTRACT, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, LECITHIN,GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SORBITAN OLIVATE , PERFUME , LIMONENE, LINALOOL.

 

* Organik tarımdandır.

 

Toplam içeriğin %32,15’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’ı doğal içeriktir.

 

 

* Organic agriculture.

 

32,15% of the total content is organic content. 98,90% of the total content is natural content.

 

IVA NATURA Yaşlanma Karşıtı Krem formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.