ORGANİK TUZ YÜZ PEELİNGİ

125 ML

SATIN AL

İhmal edilmiş cilt yüzeyinde zaman içinde tortular oluşur ve cilt solgunlaşır. IVA NATURA Tuz Yüz Peelingi ölü derilerin ardına gizlenmiş doğal cildinizi ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Tuz Gölü’nün zengin mineralli tuzları ile zenginleştirilen IVA NATURA Tuz Yüz Peelingi cildinizi nazikçe soyarak ona saydam ve ışıltılı bir görünüm vadeder.

 

AÇIKLAMA

 

Tuz Gölü’nün dokunulmamış doğal yapılı tuzlarıyla hazırlanan IVA NATURA Tuz Yüz Peelingi mineral bakımından zengin bir ürün. Tuzun pürüzleri gideren, besleyen ve arındıran özelliği IVA NATURA markası güvencesiyle ve parmaklarınızın ucundan cildinize nüfuz eder. Tuz Gölü’nden elde edilen tuzlar cildin yenilenmesine ve ölü hücrelerden arınarak tazelenmesine yardımcı olur.

 

IVA NATURA Tuz Yüz Peelingi cildinizin daha saydam ve parlak görünmesine yardımcı olur.

 

Güne taptaze ve dinlenmiş bir ciltle başlamanıza ve cildinizin dış etkenlerden arınmasına yardımcı olur.

 

 KULLANIMI

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Tuz Yüz Peelingini yüzünüze en az 5 dakika olacak şekilde masaj yaparak hafifçe uygulayınız ve bol su ile durulayınız.

 

 Ürün İçeriği

 

AQUA,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) SEED POWDER, GLYCERYL STEARATE , CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, SODIUM CHLORIDE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, STEARIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, GLYCERIN ,PERFUME, LIMONENE.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %31,44’si organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’si doğal içeriktir.

-----------------------

* Organic agriculture.

31,44% of the total content is organic content. 98,90% of the total content is natural content.

 

IVA NATURA Tuz Yüz Peelinginde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.