ORGANİK ARINDIRICI TONİK

125 ML

SATIN AL

Tıkanmış ve dolu gözenekler solgun ve yorgun bir yüz demek. IVA NATURA arındırıcı tonikle gün içinde tıkanan cilt gözeneklerinin derinlemesine temizlenmesine ve canlanmasına yardımcı olursunuz. Van Gölü’nün iksir etkisi yapan mineralli suları ve doğanın bahçesinden derlenmiş bitkilerin özleri cildinize ferahlatıcı bir dokunuş sunuyor.

 

AÇIKLAMALAR:

 

Tüm IVA NATURA ürünleri Uluslararası COSMOS Organik Standardı ile belgelendirilmiş ve Organik Sertifika standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 

IVA NATURA size Anadolu coğrafyasının en verimli topraklarında yetişen özel bitkilerden elde ettiği ürünleri sunar.

 

Van Gölü’nün mineralli sularının yanı sıra gül suyu, kekik suyu, mersin suyu özleri ile zenginleştirilen IVA NATURA arındırıcı tonik cildinize özenle bakım yapar ve cildinizi en derin noktasına kadar temizleyerek kir ve toksinlerden arınmasını sağlar.

 

Gün boyunca cildinizde kalan makyaj kalıntılarının giderilmesine yardımcı olur.

 

IVA NATURA Arındırıcı Tonik ile cildiniz ferahlar ve nefes alır.

 

Formülünde doğal mineraller ve cildinizi besleyen bileşenler barındıran IVA NATURA derinlemesine temizliğin ardından cilt gözeneklerinizin de sıkışmasına yardımcı olur.

 

IVA NATURA Organik ve Vegan sertifikalı Yüz Bakım Toniği formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Kullanımı

 

Yeteri miktarda IVA NATURA Arındırıcı Toniği pamuk yardımıyla yüzünüze uygulayınız. İhtiyaç duyulduğunda işlemi tekrarlayınız.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA,ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*,  ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*,  MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*,BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %48,20’sı organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,70’i doğal içeriktir.

---------------

* Organic agriculture.

48,20% of the total content is organic content. 98.70% of the total content is natural content.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.