ORGANİK SİYAH YÜZ MASKESİ

250 ML

SATIN AL

IVA NATURA Siyah Yüz Maskesi zamanın yorucu dokunuşlarını cildinizden silmenize yardımcı olur. Maske, zengin mineralli içeriği ve güçlü formülü ile cildinizde gözle görülür bir canlanma sağlar. At kestanesi ve dağ çileği özleri içeren IVA NATURA Siyah Yüz Maskesi ile aynaya daha mutlu bakacaksınız.

 

AÇIKLAMALAR

 

IVA NATURA Siyah Yüz Maskesi Diyarbakır yöresine has Çobansüzgeci bitkisinin özleriyle hazırlanmıştır. Cilt için çok değerli bir vitamin olan C vitamini yönünden zengin olan siyah yüz maskesini her hafta düzenli olarak kullanabilirsiniz. Ciltte derinlemesine temizlik ve aydınlanma sağlayan IVA NATURA Siyah Yüz Maskesini normal ile karma arası ciltlerde 10 dakika, normal ile kuru arası ciltlerde 5 dakika bekletmek yeterlidir.

 

IVA NATURA Siyah yüz maskesi diğer IVA NATURA ürünlerinde olduğu gibi Uluslararası COSMOS Organik Standardı ile belgelendirilmiş ve Organik Sertifika standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 

IVA NATURA Siyah yüz maskesi cilt gözeneklerini derinlemesine temizler ve arınmasına yardımcı olur.

 

Ciltte meydana gelen yaşlanma etkilerinin azaltılmasına yardımcı olur.

 

Siyah noktaların yok edilmesine yardımcı olur.

 

Derinlemesine temizlenen cildin yumuşamasına ve pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur.

 

IVA NATURA Siyah Yüz Maskesi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Kullanımı:  Yeterli miktarda IVA NATURA siyah yüz maskesini cildinize uygulayın, 5 dakika bekletin ve bol su ile durulayın. Haftada iki sefer uygulamanız yeterlidir. İşlemden sonra cildinize IVA NATURA cilt toniği ve nemlendirici uygulamanız tavsiye edilir.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

IVA NATURA Siyah yüz maskesi C vitamininin yanı sıra Çobansüzgeci bitkisi özü, Askorbik asit ve Saponin içerir. Cilde uygulandığında gözenekleri derinlemesine temizler ve cildin beyazlamasına yardımcı olur.

 

AQUA,  MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CETEARYL ALCOHOL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE, POTASSIUM HYDROXIDE, STEARIC ACID, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, Cl-77499, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, GALIUM APARINE EXTRACT, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, LECITHIN,GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, ARBUTUS UNEDO FRUIT EXTRACT.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %35,54’ü organik içeriktir. Toplam içeriğin % 99,0’ı doğal içeriktir.

------------------

* Organic agriculture.

35,54% of the total content is organic content. 99,0% of the total content is natural content.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.