SİYAH ŞAMPUAN 350 ML

SATIN AL

IVA NATURA ailesinin doğal rengini kaybetmeye başlamış saçlar için geliştirdiği Siyah Şampuan saçın mevcut rengini muhafaza etmesine yardımcı olur. Isırgan otunun mucizevi gücü ile birleşen Siyah Şampuan formülasyonu ile, saçlarınızda zamanın "beyazlatan” etkisini daha az hissedersiniz.

 

AÇIKLAMA

 

Kars’ın serin doruklarından toplanan mızrak otu özleri ile Akdeniz’in delişmen ve yakıcı çocuğu ısırgan otunun bileşimi IVA NATURA Siyah Şampuanda bir araya geldi. Zamanın saçlardaki "beyazlatan” etkisini en aza indirgemeye yardımcı olan IVA NATURA Siyah Şampuan muhteviyatındaki maddelerle kırılma ve saç uçlarındaki çatallanmaların oluşumunu da engeller.

 

Kuruyan, cansızlaşan, bakımsız kalan saçlara eski gücünü ve ışıltısını kazandırmaya yardımcı olur.

 

IVA NATURA Siyah Şampuanla saçlar daha kolay taranır, dolaşmaz ve söz dinler.

 

IVA NATURA Siyah Şampuan düzenli kullanıldığında daha güçlü, dolgun ve sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Siyah Şampuanı saçlarınıza uygulayın ve masaj yaparak köpürtün. İşlem sonunda saçlarınızı bol su ile durulayın. Sık kullanım için uygundur.

 

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, COCAMIDOPROPYL BETAINE, AMMONIUM LAURYL SULFATE, THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, DECYL GLUCOSIDE, URTICA DIOICA EXTRACT, RUBUS FRUTICOSUS LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL,DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, QUERCUS INFECTORIA FRUIT EXTRACT, VERBASCUM THAPSUS EXTRACT, JUGLANS NIGRA LEAF EXTRACT, CI 77499, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, GLYCERIN.

 

* Organik tarımdandır.

 

Toplam içeriğin %74,95’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %97’si doğal içeriktir.

 

* Organic agriculture.

 

74,95% of the total content is organic content. 97% of the total content is natural content.

 

IVA NATURA Siyah Şampuan formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.