SAÇ MASKESİ 250 ML

SATIN AL

IVA NATURA Saç Maskesi ile doğanın rahatlatıcı gücünü saçlarınızda hissedersiniz. Mis kokulu ve şifalı defne özleriyle hazırlanan IVA NATURA Saç Maskesi saçlarınıza ve saç derinize derinlemesine bakım yapar. Bakımlı ve yenilenmiş saçların sırrı IVA NATURA Saç Maskesinde gizli. (Ya da Bakımlı ve yenilenmiş saçların şifresi: IVA NATURA Saç Maskesi)

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Saç Maskesinde Hatay’da çağlayan Harbiye Şelale sularının beslediği defne özlerinin ruhu saklı. Bu suların dokunduğu patikalardan toplanan defne yaprağı özleri ile hazırlanan IVA NATURA Saç Maskesi saç ve saç derisine etkili bir bakım yapar.

 

IVA NATURA Saç Maskesi daha güçlü ve hacimli saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

 

İşlemler ve dış koşullar sebebiyle yıpranan, cansızlaşan, kuruyan ve yorulan saçlara ihtiyaç duyduğu nemi verir.

 

Saç tellerine ve saç derisine komple bakım yapar.

 

IVA NATURA Saç Maskesi düzenli kullanım sayesinde saçların daha hacimli, daha parlak, daha canlı ve daha yumuşak olmasını sağlar.

 

Boyalı ve işlem görmüş saçlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

 

IVA NATURA Saç Maskesi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Kullanımı

 

Temiz saça yeterli miktarda IVA NATURA Saç Maskesi uygulayın, 10 dakika bekleyin ve bol su ile durulayın. İşlemi haftada 2 kez tekrarlayabilirsiniz.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, CETEARYL ALCOHOL ,OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER *, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE ,GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE, LAURUS  NOBILIS LEAF EXTRACT, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, STEARIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, JUGLANS NIGRA LEAF EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE EXTRACT, THYMUS VULGARIS EXTRACT, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN,HYALURONIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANS, LECITHIN,PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL , PERFUME ,LIMONENE.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %34,36’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,34’ü doğal içeriktir.

----------------

* Organic agriculture.

34,36% of the total content is organic content. 98.34% of the total content is natural content.

 

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.