ORGANİK SAÇ KREMİ 250 ML

SATIN AL

Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu yumuşaklığı ve ipeksi dokunuşu IVA NATURA Organik Saç Kremi ile ilde edin. Bırakın içeriğindeki zengin kekik özleri ile saç tellerinizi kökten uca beslesin, siz sadece bu yumuşaklığın keyfini çıkarın.

 

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Organik Saç Kremi gücünü ve etkisini Çoruh Nehrinin aktığı derin vadilerden toplanan kekik özlerinden alır. Saç derisine ihtiyacı olan nemi sağlayan IVA NATURA Organik Saç Kremi saç tellerini nazikçe yumuşatır, canlı ve enerjik görünmelerine yardımcı olur.

 

IVA NATURA Organik Saç Kremi saçların yumuşak ve kolay taranır olmasını, kolayca şekil almasını sağlar.

 

Kuru, cansız, yıpranmış ve yorgun saçlara ihtiyaç duyduğu besin ve nem dengesini sağlar.

 

Boyalı saçlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

 

Formülündeki yumuşatan ve besleyen bileşenler sayesinde saç uçlarındaki çatallanma ve kırılmaları önler.

 

Saçların daha güçlü, dolgun ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

 

IVA NATURA Organik Saç Kremi bitkisel içeriği saç tellerine ve saç derisine zarar vermez, sık kullanım için uygundur.

 

Kullanımı

 

Şampuan sonrası yeterli miktarda IVA NATURA Organik Saç Kremini saçlarınıza uygulayıp 5 dakika bekleyin. Süre sonunda saçlarınızı ve saç diplerinizi bol su ile durulayın.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CETEARYL ALCOHOL ,OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER *, GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, Distearoylethyl Dimonium Chloride,GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, URTICA DIOICA EXTRACT, VALERIANA OFFICINALIS RHIZOME EXTRACT, VERBASCUM THAPSUS EXTRACT, GALIUM APARINE EXTRACT, GLYCERIN, PERFUME, LIMONENE.

 

* Organik tarımdandır.

 

Toplam içeriğin %26,74’ü organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,48’i doğal içeriktir.

 

* Organic agriculture.

 

26,74% of the total content is organic content. 98,48% of the total content is natural content.

 

 

IVA NATURA Organik Saç Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

 

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.