ORGANİK PİŞİK KREMİ 75 ML

SATIN AL

IVA NATURA Pişik Kremi bebeklerin en büyük problemi olan pişiğe hoş kokulu ve doğal içeriği ile çözüm getirir. Bebeğinizin bez bölgesi ve eklem bölgelerinde meydana gelen hassasiyetin giderilmesine yardımcı olan IVA NATURA Pişik Kremi, onun narin cildini olası pişiklere karşı korur. Gökten üç elma düşer. Biri mutlu bebeklerin, biri mutlu annelerin biri de IVA NATURA’nın başına…

 

 

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA bebekleri de düşünüyor.

 

IVA NATURA Pişik Kremi Malatya’nın verimli Darende ovalarından toplanan kantaron özleri ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde bebeğinizin hassas cildini rahatlatır. Bebeğin tahriş olan cildinin tazelenmesine, beslenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur. IVA NATURA Pişik Kremi kantaron özü yanı sıra Damask gülü özleri, Mersin bitkisi özleri ve Aynısafa çiçeği özleri içeren organik formülü ile bebeğinize pişikten uzak huzurlu bir uyku vadeder.

 

IVA NATURA Pişik Kremi bebeğinizin hassas cildine uyumlu bir formülle üretilmiştir.

 

Oluşması muhtemel pişikleri önlemeye yardımcı olur.

 

Bebeğinizin rahatlamasına ve hassas cildinin korunmasına yardımcı olur.

 

 

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Pişik Kremini bebeğinizin hassas bölgelerine nazikçe yayarak uygulayın. İhtiyaç duyuldukça tekrarlayın.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE* ,ZINC OXIDE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, CETEARYL ALCOHOL,HELIANTHUS ANNUS SEED OIL*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE, GLYCERYL STEARATE, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT ,HYPERICUM PERFORATUM OIL, STEARIC ACID , MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, GLYCERIN ,PERFUME, LIMONENE, LINALOOL.

* From Organic agriculture.

32,94%  organic of total. 98,90%  natural origin of total.

 

 

 

 

IVA NATURA Pişik Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.