ORGANİK MAKYAJ TEMİZLEME

SUYU 250 ML

SATIN AL

IVA NATURA Makyaj Temizleme Suyu cildinizdeki makyaj kalıntıları ile gün içinde gözeneklerde biriken kir, yağ ve toz birikintilerini nazikçe temizler. Meyan bitkisi özleriyle güçlendirilen formülü sayesinde IVA NATURA Makyaj Temizleme Suyu cildinizin özlediği ve hak ettiği duruluğa kavuşmasına yardımcı olur.

 

AÇIKLAMA

 

Makyajı yapması keyifli çıkarması zordur. IVA NATURA Makyaj Temizleme Suyu ile makyajı temizlemek son derece pratik ve konforlu. Konya’nın verimli ovalarında yetişen meyan bitkisi özleriyle hazırlanan IVA NATURA Makyaj Temizleme Suyu cildinizdeki tüm kalıntıları nazikçe temizler ve arındırır.

 

IVA NATURA Makyaj Temizleme Suyu makyajınızı temizlerken cildin doğal nem dengesini korumasına da yardımcı olur.

 

Işıltılı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Doğal içeriği ve formülü ile hassas cilt tipleri için de uygundur.

 

IVA NATURA Makyaj Temizleme Suyu formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

 Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Makyaj Temizleme Suyu’nu makyajlı yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Ardından bol su ile durulayınız. İhtiyaç durulduğunda işlemi tekrarlayınız.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*,AQUA,COCAMIDOPROPYL BETAINE,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*,  MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,  GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, SAPONARIA OFFICINALIS ROOT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, AESCULUS HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT, GLYCERIN.

Organik tarımdandır.

78'İ % organik içeriktir. 97,76% doğal içeriktir.                   -------

* Organic agriculture.

78% of the total content is organic content. 97,76% of the total content is natural content.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.