ORGANİK VÜCUT LOSYONU

250 ML

SATIN AL

Cildinizi yeni güne hazırlarken doğanın besleyen ve şifa sunan sırlarından faydalanmaya ne dersiniz? Rahatlatıcı bir duş sonrası IVA NATURA Vücut Losyonunun teninizde gezinen ipeksi elleri ve armağan ettiği dinamizm, enerjinizi gün boyu yüksek tutar. Munzur Geveni bitki özleriyle şımartılan formülü ile IVA NATURA Vücut Losyonu size kendinizi çok özel hissettirir.

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Vücut Losyonu Munzur Vadisi’nden toplanan Munzur Geveni bitkisinin özleri ile hazırlanmıştır. Antioksidan ve bio-flavonoid içeren geven anti alerjik özelliğiyle cildinizi hem korur hem de mükemmel bakım yapar.

 

Vücudunuzun her bölgesinin nefes almasını ve yaşam enerjisiyle kuşatılmasına dolmasına yardımcı olur.

 

IVA NATURA ürünleriyle doğanın şifalı elini bedeninizde ve ruhunuzda hissedersiniz. IVA NATURA Vücut Losyonu’nun gül suyu, kekik suyu, Mersin suyu, argan yağı, zeytinyağı ve shea yağı gibi organik ve doğal bileşenlerle zenginleştirilen formülü gün boyu zinde ve enerjik kalmanıza yardımcı olur.

 

IVA NATURA Vücut Losyonu cildinizin yumuşacık ve nemli olmasına yardımcı olur.

 

Cildinizde uzun süreli pürüzsüzlüğü hissedersiniz.

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Vücut Losyonunu emilinceye kadar cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sabah ve akşam birer kez uygulayabilirsiniz.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CETEARYL ALCOHOL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *,HELIANTHUS ANNUS SEED OIL*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER *, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE, ASTRAGALUS MEMBRANACEUS ROOT EXTRACT, STEARIC ACID, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, SAMBUCUS NIGRA FRUIT EXTRACT , BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, LECITHIN,GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, SORBITAN OLIVATE,  PERFUME, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %32,00’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’i doğal içeriktir.

* Organic agriculture.

32,00% of the total content is organic content. 98.90% of the total content is natural content.

 

 

 

IVA NATURA Vücut Losyonu formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.