LİKİT TEMİZLEYİCİ 350 ML

SATIN AL

Güzel ve sağlıklı bir cildin ilk koşulu temizliktir. Temizlenmiş ve arınmış bir cilt dupduru sulara benzer. IVA NATURA Likit Temizleyici cildinizdeki her bir gözeneği derinlemesine temizleyerek saflık ve doğallıktan dem vurur. Onun sabun otu özleriyle zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildiniz mutlulukla ışıldar.

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Likit Temizleyici Bartın Çayı’nın beslediği vadilerden devşirilen Sabun Otu özleriyle hazırlanmıştır. Sabun otu doğal sabun işlevi görür. Formülün içeriğinde yer alan at kestanesi özleri de sabun otunun temizleyici etkisini güçlendirir. Sonuç size arınmış ve tertemiz bir cilt olarak geri döner.

 

IVA NATURA Likit Temizleyici el ve yüz derinizin temizlenmesine yardımcı olur.

 

Cildinizi kurutmadan ve nazikçe temizler.

 

En azılı kuru ciltleri bile dize getirir ve yoğun nemlenme sağlar.

 

Cildinizde temizlikten gelen bir parlaklık ve aydınlanma oluşmasına yardımcı olur.

 

IVA NATURA Likit Temizleyici, formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Likit Temizleyici’yi el ve/veya yüzünüze uygulayarak köpürtünüz. Ardından bol su ile durulayınız. İhtiyaç duyduğunuzda işlemi tekrarlayınız. Sık kullanım için uygundur.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER*, COCAMIDOPROPYL BETAINE , AMMONIUM LAURYL SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*,  LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER OIL, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, GLYCERIN.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %72,75’ı organik içeriktir. Toplam içeriğin %96,95’ı doğal içeriktir.

------------------

* Organic agriculture.

72,75% of the total content is organic content. 96,95% of the total content is natural content.

 

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.