ORGANİK LEKE KARŞITI KREM

50 ML

SATIN AL

Lekesiz, renk tonu eşitlenmiş, duru ve porselen gibi bir cilt için IVA NATURA Leke Karşıtı Kremi keşfedin. Dolgun yaban mersinlerinin yenileyen ve hayat veren gücüyle zenginleşen formül cildinizde devrim yaratsın.

 

AÇIKLAMALAR

 

IVA NATURA Leke Karşıtı Krem Ayder Yaylası ormanlarından toplanan yaban mersini özlerini içerir. Antioksidan ve C vitamini yönünden zengin olan ürün cildin beyazlatılması ve yenilenmesini destekler. Düzenli kullanım ile ciltteki ton bozukluklarının giderilmesine yardımcı olur.

 

Karadeniz’in Ayder Yaylası ormanlarından toplanan yaban mersini özleriyle hazırlanan IVA NATURA Leke Karşıtı Krem cilt tonunuzun eşitlenmesine yardımcı olur.

 

Güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar.

 

Cildi nemlendirir ve yumuşatır.

 

KULLANIMI

 

Temiz cilde bölgesel olarak emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sabah ve akşam birer kez uygulayabilirsiniz.

 

Ürün İçeriği

 

AQUA, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE* ,CETEARYL ALCOHOL, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE, ARBUTUS UNEDO FRUIT EXTRACT

, SYMPHYTUM OFFICINALE LEAF EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT/LEAF EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS  PEEL OIL, STEARIC ACID, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, THYMUS VULGARIS LEAF WATER* , BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, LECITHIN, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, SORBITAN OLIVATE, PERFUME, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %31,85’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’ı doğal içeriktir.

* Organic agriculture.

31,85% of the total content is organic content. 98,90% of the total content is natural content.

 

IVA NATURA Leke Karşıtı Krem formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.