ORGANİK LAVANTALI DUŞ JELİ

350 ML

SATIN AL

IVA NATURA Lavantalı Duş Jeli teninizde lavantanın büyüsünü doyasıya hissedeceğiniz bir ürün. Göz alıcı eflatun rengi ve baş döndüren kokusuyla lavanta cildinizi kokulandırırken aynı zamanda sihirli elleriyle vücudunuza adeta masaj yapıyor. Lavantanın güçlü aroması ve rahatlatıcı gücü sizi tepeden tırnağa yeniliyor.

 

AÇIKLAMA

 

Toros Dağları ve Göller Bölgesinde yetişen organik lavanta özleri ile hazırlanan IVA NATURA Lavantalı Duş Jeli gül suyu, mersin suyu ve kekik suyu özleriyle zenginleştirilir ve rahatlatıcı bir bakım sağlar.

 

IVA NATURA Lavantalı Duş Jeli gün sonunda vücudunuzda oluşan yorgunluk hissinin azaltılmasına yardımcı olur.

 

Rahatlatan ve gevşeten etkisiyle kendinizi dinlenmiş ve tazelenmiş hissetmenize yardımcı olur.

 

Lavanta kokusunun teskin edici özelliği ruhunuzu dinlendirirken teninizi de kokulandırır.

 

Tahriş etmeyen formülü ile günlük bakım rutininize yardımcı olur.

 

IVA NATURA Lavantalı Duş Jeli formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

 

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Yeşil Çaylı Duş Jeli’ni vücudunuza masaj yaparak uygulayınız ve bol su ile durulayınız. İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. Günlük ve sık kullanım için uygundur.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER*,COCAMIDOPROPYL BETAINE, AMMONIUM LAURYL SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, RUBUS FRUTICOSUS LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, GLYCERIN.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %73,70’i organik içeriktir. Toplam içeriğin % 96,55’i doğal içeriktir.

-----------------------

* Organic agriculture.

73,70% of the total content is organic content. 96,55% of the total content is natural content.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.