HACİMLENDİRİCİ ŞAMPUAN

350 ML

SATIN AL

Yağlanmaya eğilimli saçlar için üretilen, doğanın şifalı gücünü ve huzur veren kokusunu barındıran güçlü ve sihirli bir formül. IVA NATURA yağlı saçlar için üretilen günlük şampuan ile saç tellerinizdeki parlaklığı ve ipeksi dokuyu hissedeceksiniz.

 

 

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Yağlı Saçlar İçin Şampuan Erciyes Dağının yamaçlarından toplanan yoğun aromalı kekik bitkisinin özleri ile hazırlanmıştır. Kekikte bulunan Thymol, flavonoid ve silika gibi bitki molekülleri ile güçlendirilmiş formülü saç derisini besler, rahatlatır ve etkili bir bakım sağlar.

 

IVA NATURA Yağlı Saçlar İçin Şampuan formülündeki bileşenler sayesinde saç uçlarındaki kırılma ve çatallanmaları önler.

 

Saçlara ihtiyaç duyduğu nemi sağlar.

 

Saçların kolayca taranmasını ve şekil almasını sağlar.

 

Güçlü, sağlıklı ve dolgun saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Boyalı ve işlem görmüş saçlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

 

 

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Yağlı Saçlar İçin Şampuanı saç ve saç derinize friksiyon yaparak uygulayınız. İşlem sonrasında saçlarınızı bol su ile durulayınız. Gerek duyarsanız işlemi tekrarlayınız. Sık kullanım için uygundur.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, VERBASCUM THAPSUS EXTRACT, AQUA, GLYCERIN, HYALURONIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANS, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, DECYL GLUCOSIDE, THYMUS VULGARIS EXTRACT, RUBUS FRUTICOSUS LEAF EXTRACT,  BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, VALERIANA OFFICINALIS RHIZOME EXTRACT, GALIUM APARINE EXTRACT, ALLIUM SATIVUM BULB EXTRACT, URTICA DIOICA EXTRACT.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %76,45’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %97,28’i doğal içeriktir.

* Organic agriculture.

76,45% of the total content is organic content. 97,28% of the total content is natural content.

 

 

 

 

 

IVA NATURA Yağlı Saçlar İçin Şampuan formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.