ORGANİK CANLANDIRICI

GECE KREMİ 50ML

SATIN AL

IVA NATURA Canlandırıcı Gece Kremi siz uykudayken güçlü formülüyle cildinizin onarılmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Limon otu ve Ölmez çiçek özlerinin yenileyici gücü bu ürünün zarif dokusuyla teninize geçer. IVA NATURA Canlandırıcı Gece Kremi ile sabah aynaya bakmak keyif verir. Bırakın teninize ay ışığı vursun.

 

AÇIKLAMA

 

Kozmetik ürünlerin hammaddeleri doğadan ürünlere geçer. IVA NATURA Gece kremi de Hakkari sınırları içindeki Cilo Dağının eteklerinden toplanan Ölmez çiçek özlerini içerir. Antioksidan içeriğe sahip olan bu ürün cildin genç kalmasına da destek olur.

 

IVA NATURA Canlandırıcı Gece Kremi güçlü bileşenleriyle siz uyurken mesaisine devam eder ve yeni güne tazelenmiş bir ciltle uyanmanıza yardımcı olur.

 

Antioksidan içeren formülüyle cildin mikro dolaşımını harekete geçirir ve kolajen üretimine destek olur.

 

Cildinizde canlı, sıkı ve diri bir etki sağlamaya yardımcı olur.

 

Cildinizin pürüzsüz, dinlenmiş, ışıltılı ve eşit tonda olmasına yardımcı olur.

 

Gece bakımı ile ertesi güne canlı bir yüzle uyanmanıza yardımcı olur.

 

Antioksidan içeriği sayesinde cildin mikro dolaşımını harekete geçirip kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olur.

 

Cildinizin pürüzsüzleşmesine, daha parlak ve eşit tonlarda olmasına yardımcı olur.

 

İçerdiği değerli bitkisel içerikler cildinizi şımartır ve yumuşak bir cilt hissi verir.

 

Zengin bitkisel içeriği ile cildinizi besler ve yenilenmesine yardımcı olur.

 

Kullanımı

 

IVA NATURA Canlandırıcı Gece Kremini temiz cildinize emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Gece kullanımı için uygundur (Bunu yazmaya gerek olmayabilir gece kremi adı)

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CETEARYL ALCOHOL ,BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,  GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, HELICHRYSUM ARENARIUM FLOWER EXTRACT, MELISSA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE ,SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, CITRIC ACID, LECITHIN,GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, SORBITAN OLIVATE , PERFUME, LIMONENE, LINALOOL.

 

* Organik tarımdandır.

 

Toplam içeriğin %24,60’I organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’ı doğal içeriktir.

 

* Organic agriculture.

 

24,60% of the total content is organic content. 98.90% of the total content is natural content.

 

*******************************************************************************

 

IVA NATURA Canlandırıcı Gece Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.