ORGANİK GÜNEŞ SONRASI

KREMİ 125 ML

SATIN AL

IVA NATURA Güneş Sonrası Krem, güneşin yorucu etkisi cildinizde hasar bırakmasın diye özel olarak geliştirildi. IVA NATURA Güneş Sonrası Krem, güneşli bir günün sonunda esnekliğini yitiren, hassaslaşan ve kuruyan cildinizi nazikçe nemlendirir, rahatlatır ve sakinleştirir. Güçlü formülü ve hoş kokusuyla güneşin tatlı rehavetini atmanıza yardımcı olur.

 

AÇIKLAMA

 

Gün ışığı altında geçen yoğun bir günün sonunda cildinizde oluşan yorgunluk ve hassasiyeti gidermenin en iyi yolu rahatlatıcı bir krem kullanmaktır.  IVA NATURA Güneş Sonrası Krem yumuşak dokusuyla cildinizle buluşur buluşmaz etkisini göstermeye başlar ve nemlendirici etkisiyle sizi rahatlatır. Formülünde bulunan argan ve susam yağları ile yoğun bir nemlendirme sağlayan IVA NATURA Güneş Sonrası Krem, Aloe Vera özünün tazeleyici özelliği ile sizi bir sonraki güne hazırlar.

 

Kullanımı

 

IVA NATURA Güneş Kremini gün sonunda cildinizin güneşle temas eden bölgelerine uygulayınız. Sık kullanım için uygundur.

 

 

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, PARKII BUTTER *, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE,  ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE, SESAMUM INDICUM SEED OIL*,  ASTRAGALUS MEMBRANACEUS ROOT EXTRACT, STEARIC ACID, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, SAMBUCUS NIGRA FRUIT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, LECITHIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL .

 

*Organik tarımdandır.

 

Toplam içeriğin %28,50’i organik içeriktir.Toplam içeriğin %  98,90’ ı  doğal içeriktir.

 

* Organic agriculture.

 

28,50% of the total content is organic content. 98,90% of the total content is natural content.

 

IVA NATURA Güneş Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen

 

VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.