30 SPF GÜNEŞ KREMİ 75 ML

SATIN AL

IVA NATURA 30 SPF Güneş Kremi cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için özel olarak geliştirildi. Siz güneşin keyfini sürerken IVA NATURA 30 SPF Güneş Kremi cildinizde görünmez bir kılıf oluşturur ve sizi güneşin olası zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. Çünkü cildiniz değerlidir.

 

AÇIKLAMA

 

Sağlıklı, mutlu ve enerji dolu bir yaşam için ısı ve ışık kaynağı güneşe ihtiyacımız var. Ama direkt gelen güneş ışınlarının cilt üzerindeki tahrip edici etkisi de bilinen bir gerçek. IVA NATURA markasının ciltte lekelenme, yanık, çillenme ve daha riskli cilt sorunlarının önüne geçmeye yardımcı olan ürünü IVA NATURA 30 SPF Güneş Kremi ile kendinizi güvende hissedersiniz.

 

IVA NATURA 30 SPF Güneş Kremi en son teknolojiyle üretilen güçlü formülü sayesinde cildinizi güneş ışınlarının zararlı etkisinden ve güneşe bağlı cilt hassasiyetlerinden korumaya yardımcı olur.

 

Özelikle açık tonlardaki ciltlerde oluşması muhtemel yanık, kızarıklık gibi hassasiyetlerini önlemeye yardımcı olur

 

Ciltte güneş nedeniyle oluşan lekelenme ve çillenmelerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

 

Kullanımı

 

Güneşe çıkmadan yarım saat önce kıyafet dışında kalan bölgelere uygulayınız. Havuz ve denizden çıktıktan sonra işlemi tekrarlayınız. Yılın 12 ayı kullanıma uygundur.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, ZINC OXIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CAPRYLIC /CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE SE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, SESAMUM INDICUM SEED OIL*, STEARIC ACID ,POLYHYDROXYSTEARIC ACID , SODIUM LAUROYL GLUTAMATE,DAUCUS CAROTA SATIVA SEED OIL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL*, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, MALVA SYLVESTRIS EXTRACT , PARFUM, LIMONENE.

 

*Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %20,10’u organik içeriktir.Toplam içeriğin % 99,20’ idoğal içeriktir.

 

* Organic agriculture.

20,10% of the total content is organic content. 99,2% of the total content is natural content.

 

 

 

IVA NATURA 30 SPF Güneş Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.