10 SPF NEMLENDİRİCİ

GÜNDÜZ KREMİ 50 ML

SATIN AL

IVA NATURA Gündüz Kremi cildinize ihtiyacı olan günlük nemi sağlayarak ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kremin buğday rüşeymi ve buğday özü ile zenginleştirilen formülü sayesinde cildinizdeki yumuşaklığı ilk dokunuşta hissedersiniz. IVA NATURA gündüz kreminin zengin vitaminli içeriği cildinizin güneşin zararlı etkilerinden korunmasını da destekler. Bırakın cildiniz şımarsın.

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Gündüz Kremi / Active Day Creme organik buğday ruşeymi özleri ile zenginleştirilmiştir.

 

IVA NATURA Gündüz Kremi ile sadece rutin günlük bakımı yapmanın ötesinde cildinize hak ettiği yumuşaklığı ve nemi de sağlamış olursunuz.

 

Tüm IVA NATURA ürünleri Uluslararası COSMOS Organik Standardı ile belgelendirilmiş ve Organik Sertifika standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

 

IVA NATURA Gündüz Kremi, formülünde yer alan Mardin’in bereketli topraklarından toplanan organik buğday rüşeymi; Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B3, Vitamin B6, Vitamin F vitaminleri ve Lecitine yönünden oldukça zengindir. Tüm bu mineral ve bileşenler yüzünüzün güneşin yaşlandırıcı etkilerinden de korunmasına destek olur.

 

IVA NATURA Gündüz Kremi cildinizin canlı, zinde ve elastik bir yapıda olmasına yardımcı olur.

 

IVA NATURA Gündüz Kremi makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

 

IVA NATURA Organik Sertifikalı Gündüz Kremi Paraben, Parafin, Gluten içermez.

 

Kullanımı

 

IVA NATURA Gündüz Kremini temiz cilt yüzeyine dairesel hareketlerle uygulayarak yediriniz. İşlemi güneş ışığına çıkmadan 30 dakika önce yapabilirsiniz.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA,OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, CETEARYL ALCOHOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, SESAMUM INDICUM SEED OIL*, STEARIC ACID,TRITICUM VULGARE GERM OIL, , DAUCUS CAROTA SATIVA SEED OIL ,CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, SAMBUCUS NIGRA FRUIT EXTRACT, TRITICUM VULGARE GERM EXTRACT , BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, LECITHIN,GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE,POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, CITRIC ACID, SORBITAN OLIVATE, PERFUME , LIMONENE, LINALOOL.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %25,50'si organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90'ı doğal içeriktir.

*From organic agriculture .

25,50% organic of total. 98,90% natural origin of total

 

IVA NATURA Gündüz Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.