GÖZ KREMİ 15 ML

SATIN AL

Kendimizi sadece sözcüklerle değil gözlerimizle de ifade ederiz. Sıkı, gergin ve dinamik bir göz çevresi derisi bakışların da aydınlık olması demektir. IVA NATURA Göz Kremi, göz çevresine odaklanarak yılların izlerine karşı koruma sağlar. Doğadan ilham alan formülüyle göz çevrenizin canlı, ışıltılı ve yenilenmiş görünmesine yardımcı olur.

 

AÇIKLAMA

 

Tüm IVA NATURA ürünleri gibi IVA NATURA Göz Kremi de gücünü doğanın şifalı bitkilerinden alır. Hatay’ın Samandağ bölgesinden toplanan Samandağ biberi özleriyle hazırlanan IVA NATURA Göz Kremi düzenli kullanıldığında göz çevresinin yenilenmesine ve yorgunluk izlerinin giderilmesine yardımcı olur. İçeriğinde Vitamin A, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B6, Vitamin B9, Vitamin C ve Capsicum barındıran IVA NATURA Göz Kremi ile bakışlarınız her daim genç ve ışıltılı.

 

3 Etkili (Torba, Morluk Karşıtı ve Yenileyici etkili) IVA NATURA Göz Kremi göz altı morlukları, göz altı torbaları ve göz altı kırışıklıklarını gidermeye yardımcı olur.

 

Göz çevresinin canlı, yenilenmiş ve zinde görünmesine yardımcı olur.

 

Göz çevresinin ihtiyacı olan nem ve bakımı sağlamaya yardımcı olur.

 

Göz çevresindeki koyu renk halkaların görünümünde azalma sağlar ve göz çevresinin ışıltılı görünmesine yardımcı olur.

 

 

Kullanımı

 

Temiz göz çevresi cildine emilinceye kadar masaj yaparak yediriniz. Sabah ve akşam birer kez kullanabilirsiniz.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, GLYCERYL STEARATE SE, GLYCERYL STEARATE ,ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, STEARIC ACID ,GLYCERIN,HYALURONIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANS, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, TRITICUM VULGARE GERM EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, LECITHIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, CAPSICUM ANNUUM FRUIT EXTRACT, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, SORBITAN OLIVATE , PERFUME, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL.

 

* Organik tarımdandır.

 

Toplam içeriğin %27,70’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’ı doğal içeriktir.

 

* Organic agriculture.

 

27,70% of the total content is organic content. 98,90% of the total content is natural content.

 

***************************************************************************

 

IVA NATURA Göz Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.