ORGANİK EL KREMİ 125 ML

SATIN AL

Zamanın etkisi en çok ellerde belli olur. IVA NATURA dış güzelliğinizin en önemli parçası olan elleriniz için mandalina özleriyle zenginleştirilmiş El Kremini geliştirdi. Mandalinanın ferahlatıcı kokusu ellerinizi zarifçe sarmalasın diye…  IVA NATURA El Kremi ellerinizin güzelliğine güzellik katar.

 

AÇIKLAMA:

 

Türkiye’nin dört bir yanında yetişen zengin bitki özleriyle hazırlanan IVA NATURA ürünlerinden birisi de IVA NATURA El Kremi. Cennetten bir köşe olan Antalya’nın mis kokulu mandalina çiçeği özleriyle hazırlanan IVA NATURA El Kremi zengin C vitamini içeriğiyle ellerinizi teslim alır.

 

Güçlü bitkisel formülü ile ellerde hem besleyici hem de yumuşatıcı bir etki bırakan IVA NATURA El Kremi gençliğin ve güzelliğin imzası olan elleri görünmez bir eldiven gibi kuşatır.

 

IVA NATURA El Kremi elleriniz ve tırnaklarınıza bakım yapmanıza yardımcı olur.

 

Doğanın genetiğini taşıyan formülüyle el cildinizi besler ve dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur.

 

Kullanım sonrası ellerde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.

 

Mandalina çiçeğinin doğal ve ferahlatıcı kokusu gün boyu ellerinizde kalır.

 

IVA NATURA El Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE SE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER* , GLYCERYL STEARATE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, THYMUS VULGARIS LEAF WATER*,CITRUS SINENSIS PEEL EXTRACT, SAMBUCUS NIGRA FRUIT EXTRACT, STEARIC ACID, SODIUM BENZOATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, SORBITAN OLIVATE,GLYCERIN, PERFUME, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL .

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %32,10’u organik içeriktir. Toplam içeriğin % 98,90’i doğal içeriktir.

--------------

* Organic agriculture.

32,10% of the total content is organic content. 98.90% of the total content is natural content.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.