BEYAZLATICI KREM 50 ML

SATIN AL

Pıtrak meyanı özleri ile zenginleştirilen IVA NATURA Beyazlatıcı Krem, cilt dokusunun eşitlenmesine ve aydınlanmasına yardımcı oluyor. Düzenli kullanımla cildinizdeki beyazlaşmayı fark edeceksiniz. IVA NATURA Beyazlatıcı Kremle bırakın gün ışığı cildinizde dans etsin.

 

AÇIKLAMALAR

 

Ağrı Dağı’nın eteklerinden toplanan pıtrak meyanı özleri ile zenginleştirilen IVA NATURA Beyazlatıcı Krem düzenli kullanımla ciltteki renk tonu farklılıklarını düzenleyerek cildin beyazlaşmasına ve aydınlık bir gürünüm almasına yardımcı olur.

 

IVA NATURA Beyazlatıcı Krem cildinizin nemlenmesine yardımcı olur

 

Cildin beyazlatılmasına yardımcı olur.

 

Ciltte daha aydınlık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

 

Doğal içeriğinden dolayı ciltte bozulma ve yapay aydınlamnaya sebebiyet vermez.

 

IVA NATURA Beyazlatıcı Krem formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Beyazlatıcı Kremi temiz cildinize bölgesel olarak ve emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sabah ve akşam birer kez uygulanılması uygundur.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, STEARIC ACID , ARBUTUS UNEDO FRUIT EXTRACT, GALIUM APARINE EXTRACT , GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT , CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL , BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, CITRIC ACID, LECITHIN,GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, PERFUME , BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, SORBITAN OLIVATE.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %30,01’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’i doğal içeriktir.

* Organic agriculture.

30,01% of the total content is organic content. 98,90% of the total content is natural content.

 

IVA NATURA Beyazlatıcı Krem formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.