BESLEYİCİ SAÇ KREMİ 250 ML

SATIN AL

Her kültürde kutsal sayılan zeytin ağaçlarının besleyici meyvesi zeytin, şifalı ve zengin ruhunu IVA NATURA Besleyici Saç Kremine armağan etti. Saçlarınızda yumuşacık ve yenilenmiş bir his için IVA NATURA Besleyici Saç Kremini keşfedin.

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Besleyici Saç Kremi, İzmir’in verimli ve güneşle dans eden topraklarında yetişen zeytin ağaçlarından damlayan bir iksir adeta. Zeytinin arınma ve yeniden doğuşu anlatan hikayesi IVA NATURA Besleyici Saç Kreminin yumuşacık dokusuyla saçlarınızda hayat buluyor. Antioksidan özelliği ve zengin mineral içeriğiyle kuru saçların onarılmasına yardımcı olan ürün, saçlarınızın hoş kokmasını sağlıyor.

 

Sonuç; onarılmış, canlanmış ve ipeksi yumuşaklığıyla göz dolduran saçlar.

 

IVA NATURA Besleyici Saç Kremi kırılma ve saç uçlarındaki çatallanmaları önlemeye yardımcı olur.

 

Boya, işlem ve dış koşullar yüzünden yıpranan saç tellerinin onarılması, nemlenmesi ve yumuşamasına yardımcı olur.

 

Saçların dolaşmadan kolayca taranmasını sağlar.

 

Bitkisel içeriği sayesinde saç telleri ve saç derisine zarar vermez.

 

Boyalı saçlarda güvenle kullanılabilir.

 

KULLANIMI

 

Saçlarınızı şampuanladıktan sonra yeterli miktarda IVA NATURA Besleyici Saç Kremini saçınıza masajla uygulayarak 5 dakika bekleyin ve bol su ile durulayın. Her yıkamadan sonra uygulayabilirsiniz.

 

Ürün İçeriği

 

AQUA, THYMUS VULGARIS LEAF WATER*,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CETEARYL ALCOHOL , OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER *, GLYCERYL STEARATE SE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, GLYCERYL STEARATE, STEARIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, JUGLANS NIGRA LEAF EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE EXTRACT, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, URTICA DIOICA EXTRACT, GALIUM APARINE EXTRACT, GLYCERIN ,PERFUME , LIMONENE.

Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %41,64’ü organik içeriktir. Toplam içeriğin % 98,48’i doğal içeriktir.

* Organic agriculture.

41,64% of the total content is organic content. 98,48% of the total content is natural content.

 

 

 

IVA NATURA Besleyici Saç Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.