BESLEYİCİ ŞAMPUAN 350 ML

SATIN AL

At kuyruğu bitkisinin şifalı gücü saçlarınızda dolaşırken siz neme doymuş ve ışıltılı saçlarınızın keyfini sürün. IVA NATURA Besleyici Şampuanla doğanın gücünü saçlarınızda hissedin.

 

AÇIKLAMALAR

 

IVA NATURA Besleyici Şampuan Nemrut Dağı etekleri ile Adıyaman’dan toplanan at kuyruğu özleri ile hazırlanmıştır. K vitamini, flavonoid ve silika içeren at kuyruğu bitkisi, saç foliküllerini ve saç derisini besleyerek nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. IVA NATURA Besleyici Şampuan, saçlarında eşsiz bir bakım deneyimini keşfetmek isteyenler için ideal bir ürün.

 

IVA Natura Besleyici Şampuan saçlardaki kırılmaları ve saç uçlarındaki çatallanmaları önlemeye yardımcı olur.

 

Kuru, bakımsız ve yıpranmış saçlara ihtiyaç duyduğu nemi sağlar.

 

Yumuşak, dolaşmayan ve söz dinleyen bir saç dokusu oluşumuna yardımcı olur.

 

Saçların daha dolgun, güçlü ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

 

Boyalı saçlarda da güvenle kullanılabilir.

 

KULLANIMI

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Besleyici Şampuanı saç ve saç derinize masaj yaparak köpürtünüz. İşlem sonunda bol su ile durulayınız. İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. Sık kullanım için uygundur.

 

 

 

Ürün İçeriği

 

ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, AMMONIUM LAURYL SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,AQUA, GLYCERIN, HYALURONIC ACID, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANS, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, VERBASCUM THAPSUS EXTRACT, DECYL GLUCOSIDE, RUBUS FRUTICOSUS LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, VALERIANA OFFICINALIS RHIZOME EXTRACT, GALIUM APARINE EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE EXTRACT, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %75,70’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %97,33’ü doğal içeriktir.

* Organic agriculture.

75,70% of the total content is organic content. 97,33% of the total content is natural content.

 

 

 

IVA NATURA Besleyici Şampuan formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.