https://www.laberkimya.com/iva-natura-baby-oil.html

ORGANİK BEBEK YAĞI 125 ML

SATIN AL

IVA NATURA Bebek Yağı bitkisel içeriği ile bebeğinizin sevgiye ve bakıma muhtaç olan cildini yumuşacık bir kumaş gibi sarmalar. Mis kokulu badem özleri ve organik yağlarla zenginleştirilmiş formülü ile IVA NATURA Bebek Yağı bebeğinizin cildini nazikçe yumuşatır ve korur.

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Bebek Yağı Datça’nın leziz ve hoş kokulu badem özlerinin yanı sıra organik zeytinyağı, organik jojoba yağı, organik aspir tohumu yağı ve organik lavanta yağı ile zenginleştirilen formülü ile bebeğinizin cildinin nem ihtiyacını mükemmel şekilde karşılar.

 

IVA NATURA Bebek Yağı bebeğinizin hassas cildine uyum sağlar.

 

Bebeğinizin cildini derinlemesine nemlendirir, cildinin kurumasını ve nem kaybını önler.

 

Pişik oluşumunu önler.

 

Güneş ve duştan sonra ciltte oluşan hassasiyeti giderir ve nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olur.

 

Bebeğinizin duru cildinin parlaklığını korumasına yardımcı olur.

 

Alt temizliği ve bebek masajı için de ideal bir üründür

 

 

 

Kullanımı

 

Yeteri miktarda IVA NATURA Bebek Yağını bebeğinizin vücuduna nazikçe masaj yaparak uygulayınız.  İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. Sık kullanım için uygundur.

 

 

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

OLEA EUROPAEA FRUIT OIL*, HELIANTHUS ANNUS SEED OIL*, PRUNUS AMYGDALUS SATIVA KERNEL OIL*, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL*, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, PERFUME, LIMONENE, LINALOOL.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %99,15’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %100’ü doğal içeriktir.

 

 

 

 

IVA NATURA Bebek Yağı formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.