https://www.laberkimya.com/iva-natura-baby-lotion.html

ORGANİK BEBEK LOSYONU

250 ML

SATIN AL

IVA NATURA Bebek Losyonu bebeğinizin duş sonrası ferahlığı ve konforu için özel olarak üretildi. Onun dokunmaya kıyamadığınız nazik tenini IVA NATURA Bebek Losyonunun nemlendiren, rahatlatan ve teskin eden formülüne emanet edebilirsiniz. Hassas bebek cildine uyumlu ve nar özüyle güçlendirilmiş IVA NATURA Bebek Losyonunu güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Bebek Losyonu Pamukkale’de yetişen organik nar özleriyle hazırlanır ve bebeğinizin hassas cildiyle mükemmel uyum sağlar. Tüm kimyasallardan arındırılmış doğal içerikli formülü ile IVA NATURA Bebek Losyonu bebeğinizin başucu ürünü olmaya aday.

 

Sürer sürmez emilen yumuşak formülü ve hoş kokusuyla bebeğinizi rahatlatır.

 

Bebeğinizin cildinin nem dengesinin sağlanmasına ve mevcut dengenin korunmasına yardımcı olur.

 

Kullanımı

 

IVA NATURA Bebek Losyonunu bebeğinizin cildine masaj yaparak uygulayınız. Gerektiği kadar tekrarlayınız.

 

 

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL*, CETEARYL ALCOHOL , ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, CAPRYLIC /CAPRIC TRIGLYCERIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, GLYCERYL STEARATE SE, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, PUNICA GRANATUM SEED OIL, STEARIC ACID , SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, FOENICULUM VULGARE FRUIT EXTRACT, SAMBUCUS NIGRA FRUIT EXTRACT, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, SORBITAN OLIVATE , GLYCERIN ,PERFUME, LIMONENE, LINALOOL.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %32,05’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’ı doğal içeriktir.

* Organic agriculture.

32,05% of the total content is organic content. 98,90% of the total content is natural content.

 

IVA NATURA Bebek Losyonu formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.