30 SPF NEMLENDİRİCİ VE

KORUYUCU GÜNEŞ KREMİ 75 ML

SATIN AL

IVA NATURA, güneş ışınları çocukların sağlıklı kemik gelişimine destek olurken bir taraftan da onların hassas ciltlerine zarar vermesin diye Moustrizing and Protective 30 SPF Sun Kids Cream’ı geliştirdi. Onlar özgürce güneşin keyfini çıkarırken IVA NATURA Moustrizing and Protective 30 SPF Sun Kids Cream, yüksek koruma faktörlü güçlü formülü ile güneşin zararlı etkilerini durdurmaya yardımcı olur.

 

AÇIKLAMA

 

Güneş ışınlarının büyüme çağındaki çocuklarda D vitamininin vücutta emilmesi ve kemik gelişimi için önemi büyüktür. Bu yüzden güneş banyosu onların gelişiminde önemli bir paya sahiptir. Ancak güneşin ciltte oluşturacağı hasarları da göz önünde bulundurmak gerekir. Doğru zaman dilimlerinde ve yüksek koruma faktörlü koruyucu ürünlerle yapılan güneş banyosu çocuğunuzun sağlığı için son derece önemli. IVA NATURA Moustrizing and Protective 30 SPF Sun Kids Cream organik ve güçlü içeriği ile güneşe karşı daha duyarlı olan genç ciltleri nemlendirir ve korunmasına yardımcı olur.

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Moustrizing and Protective 30 SPF Sun Kids Cream’i güneşe çıkmadan yarım saat önce çocuğunuzun kıyafet dışında kalan cildine uygulayınız. Havuz, deniz ve duştan sonra işlemi tekrarlayınız.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, ZINC OXIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CAPRYLIC /CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE SE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER*, SESAMUM INDICUM SEED OIL*, STEARIC ACID ,POLYHYDROXYSTEARIC ACID ,SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL*, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, MALVA SYLVESTRIS EXTRACT, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE.

 

*Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %20’si organik içeriktir.Toplam içeriğin % 99,20’ sidoğal içeriktir.

 

 

* Organic agriculture.

20% of the total content is organic content. 99,2% of the total content is natural content.

 

************************************************************************

 

IVA NATURA Moustrizing and Protective 30 SPF Sun Kids Cream formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.