ORGANİK BEBEK ŞAMPUANI

350 ML

SATIN AL

IVA NATURA Bebek Şampuanı bebeklerinizin hassas ciltleri için özel olarak geliştirilen formülü sayesinde onlara harika bir banyo keyfi yaşatır. Rezene bitkisinin özleri ile güçlendirilen IVA NATURA Bebek Şampuanı bebeğinizin cildinde ve gözlerinde hassasiyet oluşturmadan banyo rutininin tamamlanmasına yardımcı olur.

 

AÇIKLAMA

 

Anneler bilir, bebeklerin cildi hassas ve narindir. IVA NATURA’nın bebeklerin gözlerini yakmayan ve ciltlerini tahriş etmeyen şampuanı ile banyo rutini daha da keyifli hale geliyor. Yıldız Dağları’nın yamaçlarından toplanan rezene ve organik papatya özleri ile zenginleştirilen formülü sayesinde IVA NATURA Bebek Şampuanı bebeğinizin cildini ve saçlarını nazikçe temizler.

 

IVA NATURA Bebek Şampuanı bebeğinizin hassas cildine kolayca uyum sağlar. Bebeğiniz gözleri yanmadan bitkilerin doğal aromasını teneffüs ederek huzurlu bir banyo keyfi yaşar.

 

KULLANIMI

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Bebek Şampuanını bebeğinizin saç ve saç derisine yumuşak hareketlerle masaj yaparak köpürtünüz ve bol su ile durulayınız. İhtiyaç duyulduğunda işlemi tekrarlayınız. IVA NATURA Bebek Şampuanını istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

 

 

 

Ürün İçeriği

 

ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, AMMONIUM LAURYL SULFATE,FOENICULUM VULGARE FRUIT EXTRACT, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*,  THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, DECYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, SAMBUCUS NIGRA FRUIT EXTRACT, GLYCERIN ,PERFUME.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %49,05'i organik içeriktir. Toplam içeriğin %97,33’ü doğal içeriktir.

* Organic agriculture.

49,05% of the total content is organic content. 97,33% of the total content is natural content.

 

 

 

 

 

IVA NATURA Organik ve Vegan sertifikalı Arındırıcı Tonik formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin, SLES, SLS ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.