ORGANİK AYAK KREMİ 125 ML

SATIN AL

Vücudun yükünü çeken ayaklar en konforlu bakımı hak ediyor. Toros Dağlarında yetişen kantaron özleri ile hazırlanan IVA NATURA Ayak Kremi ile bırakın ayak deriniz canlansın ve siz "baştan ayağa” yenilenin.

 

AÇIKLAMA

 

IVA NATURA Ayak Kremi Toros Dağlarının verimli eteklerinden toplanan Toros kantaronu özleri ile hazırlanmıştır. İçeriğindeki sarı kantaron, Hint defnesi ve kekik bitkisi özleriyle anti bakteriyel ve anti viral etki sağlar. Yıpranan, ölü deri tabakasıyla kaplanan ve canlılığını yitiren ayak derisinin yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olan IVA NATURA Ayak Kremi kişisel bakımınızı tamamlar.

 

IVA NATURA Ayak Kremi ayak derisini canlandırarak yenilenmesine yardımcı olur.

 

Ayaklardaki yorgunluk hissini azaltır.

 

Kurumuş ayak cildine nem kazandırır.

 

Ayakların sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

 

Formülündeki yenileyici ve onarıcı bileşenlerin etkisiyle ayakların günlük bakım ihtiyacını karşılar.

 

IVA NATURA Ayak Kremi formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Kullanımı

 

Yeterli miktarda IVA NATURA Ayak kremini temiz ayak derisine emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulayabilirsiniz.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL *,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE,GLYCERYL STEARATE, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*,  ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*,  HYPERICUM PERFORATUM OIL ,MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, STEARIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, THYMUS VULGARIS EXTRACT, BENZYL ALCOHOL , DEHYDROACETIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, LECITHIN,GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, SORBITAN OLIVATE.

* Organik tarımdandır.

Toplam içeriğin %29,05’i organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’ı doğal içeriktir. .

--------------

* Organic agriculture.

29,05% of the total content is organic content. 98.90% of the total content is natural content.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.