YAĞLI CİLTLER İÇİN

ORGANİK AKNE KREMİ 50 ML

SATIN AL

IVA NATURA Yağlı Ciltler İçin Akne Karşıtı Krem bitkisel özlü içeriği ile yağlı ve akne oluşumuna müsait cilt tiplerini dengelemeye ve korumaya yardımcı olur, yenileyici özelliğiyle de beyaz kan hücrelerinin oluşumunu destekler. IVA NATURA Yağlı Ciltler İçin Akne Karşıtı Kremle sivilcelere geçit yok.

 

AÇIKLAMALAR

 

IVA NATURA Yağlı Ciltler İçin Akne Karşıtı Krem Kaz Dağlarındaki Boz Ardıç Ağacı yaprakları ve Karakafes otu özleriyle hazırlanmıştır. Karakafes otunun yenileyici özelliği beyaz kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur.

 

IVA NATURA Yağlı Ciltler İçin Akne Karşıtı Krem yenileyici özelliği ile cildinize tazeleyici bir dokunuş yapar.

 

Sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur

 

Cildin yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olur

 

Ciltteki renk tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

 

Formülasyonundaki doğal bileşenler sayesinde cildi tahriş etmez.

 

 

Kullanımı

 

Temiz cilde bölgesel olarak emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız. Sabah ve akşam birer kez uygulayabilirsiniz.

 

ÜRÜN İÇERİĞİ

 

AQUA, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER*,ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*,THYMUS VULGARIS LEAF WATER*, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, GLYCERYL STEARATE, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, SYMPHYTUM OFFICINALE LEAF EXTRACT, MYRTUS COMMUNIS LEAF WATER*, STEARIC ACID,  CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, LECITHIN, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, JUNIPERUS COMMUNIS WOOD OIL, SORBITAN OLIVATE, PERFUME , LIMONENE, LINALOOL.

 

* Organik tarımdandır.

 

Toplam içeriğin %43’ü organik içeriktir. Toplam içeriğin %98,90’ı doğal içeriktir.

 

* Organic agriculture.

 

43% of the total content is organic content. 98,90% of the total content is natural content.

 

 

IVA NATURA Yağlı Ciltler İçin Akne Karşıtı Krem formülünde hayvansal hiçbir içerik kullanılmamıştır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tamamen VEGAN bir ürün olup paraben, parafin ve glüten içermez.

 

Iva Natura,

Etko Cosmos Organic Sertifikası sahibidir.

Etko, organik maddeler kullanılarak üretilmiş kozmetiklerle ilgili resmi standartları sağlar. Tüketici için çevre dostu prosedürlere göre ürünlerin önemli miktarlarda doğal ve organik maddelerden üretilmiş olduğunu ispatlar.

Kullanılan doğal maddelerin niteliğine riayet etmeye dikkat eden ve çevreye saygılı kozmetik ürün üreticilerini destekler. Üretim süreci boyunca doğaya saygılı kozmetik üreticilerinin uzmanlıklarını onaylar.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, PETA üyesidir,

hayvanlar üzerinde

test yapmaz.

PETA, hayvan haklarını savunurken; hayvanlardan besin olarak faydalanılmaması, hayvan derisinden giysi üretilmemesi, hayvanlar üzerinde deney yapılmaması ve hayvanların eğlence sektöründe kullanılmaması gibi prensipleri benimsemektedir.

sertifikayı doğrulamak

için tıklayınız

Iva Natura, GMP & ISO-22716 standartlarında üretim yapmaktadır.

İyi Üretim Uygulamaları-GMP, gıda, ilaç, kozmetik, medikal cihaz gibi insan sağlığını doğrudan etkileyen ürünlerin güvenilir koşullarda ve sistemlerde üretilmesi için hazırlanmış, ürünün hazırlanmasından dağıtımına her aşamasında kontaminasyon  olasılığını önlemek ve güvenilirliği artırmak amacıyla hazırlanmış koruyucu önlemler dizisidir.

Iva Natura'nın, Avrupa Birliği kozmetik düzenlemelerine uygun CPNP kaydı vardır.

Bir kozmetik ürün piyasaya sürülmeden önce elektronik ortamda komisyona, ürün kategorisi, adı ve tanımlanması

Sorumlu Kişi’nin adı ve adresi, Ürün Bilgi Dosyası’nın kolayca ulaşılabileceği adres, İthalatın yapıldığı ülke

ürünün pazara sürüleceği ülkeler, gerektiği zaman iletişime geçilecek kişinin bilgileri, ürün materyallerinin tanımlamaları gibi geniş kapsamlı olarak bildirilmektedir.